Het BTW-tarief van 6% voor de afbraak en heropbouw van privéwoningen is sinds 1 januari 2021 uitgebreid. Deze uitbreiding geldt tot en met 31 december 2024.
Een aantal van onze projecten op Oosteroever komt in aanmerking voor dit verlaagd BTW-tarief.
Als koper moet u voldoen aan alle wettelijke voorwaarden zoals hierna kort samengevat:
- U koopt een Versluys appartement niet via een vennootschap, maar privé als natuurlijk persoon.
- De bewoonbare oppervlakte bedraagt maximaal 200 m². Een oppervlakte die blijft behouden voor een periode van minstens 5 jaar.
- Dit Versluys appartement wordt uw enige en eigen privé-woonst gedurende minstens 5 jaar.
- U bezit dus geen ander vastgoed. Een uitzondering is van toepassing voor een woning verkregen door een erfenis.
- Woont u momenteel in een andere woning of appartement, dan kunnen wij het verlaagde btw-tarief toepassen indien u het pand verkoopt uiterlijk 31 december van het kalenderjaar dat volgt op het jaar van de eerste ingebruikname van uw nieuw Versluys appartement.
- U moet een BTW-verklaring ondertekenen.
Onderstaand vindt u de projecten terug waarbij u (onder voorwaarden) kan genieten van het verlaagd BTW-tarief.
-
Maak sowieso vrijblijvend een afspraak met onze Versluys sales consultant zodat hij of zij het project kan toelichten en de voorwaarden van een verlaagd BTW-tarief met u kan overlopen.